قوانین فروشگاه نوین جم - نوین جم
پشتیبانی محصولات از ساعت 10 صبح الی 12 شب : 09214905427

قوانین فروشگاه نوین جم

قوانین فروشگاه نوین جم برای ارائه هرچه بهتر خدمات ثبت شده است .

1 . ساعت کاری وبسایت : از ساعت 10 صبح الی 24 شب میباشد حتی در روز های تعطیل ( پشتیبانی انلاین فروش 7 روزه هفته از ساعت 10 صبح الی 24 شب )
2 . مدت زمان خرید جم ، سکه و پوینت بازی ها از 5 دقیقه تا 24 ساعت می باشد، در صورتی که اطلاعات را دقیق وارد کرده باشید (از تماس با پشتیبانی برای پیگیری شفارش خود خارج از محدوده 5 دقیقه الی 24 ساعت خودداری کنید )در صورت نیاز همکاران فروش با شما ارتباط برقرار خواهند کرد .

3 . لطفا از تماس برای انجام سریع تر سفارش خودداری کنید.

4 . در صورتی که بعد ثبت سفارش در مدت زمان ذکر شده (5 دقیقه الی 24 ساعت ) حساب بازی شما شارژ نشد میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین، موجود در انتهای وب سایت سفارش خود را پیگیری کنید .

5.در صورت نبودن آیتم و یا پک درخواستی از سمت مشتری ، آیتم ویا پکی معادل هم قیمت با پک خریداری شده جایگزین شده و در حسابتان واریز میشود، و یا همچنین در صورت اختلال از سمت بازی برای خرید آیتم درخواستی ،کارشناس فروش برای تعیین تکلیف با شما تماس میگیرند .

6 . پیگیری سفارش های تکمیل شده فقط تا 12ساعت بعد از تکمیل سفارش قابل پیگیری می باشد ، اگر بعد از ان که سفارش شما تکمیل شده اعلام گردید ادعا دارید که سفارش شما تکمیل نشده است ، می توایند قبل از 12 ساعت به پشتیبانی آنلاین موجود در سایت اعلام کنید ، بعد اتمام زمان 12 ساعته هیچ گونه پیگیری در این زمینه مقدور نمی باشد .

6 . قیمت محصولات موجود در سایت با توجه به نوسانات ارزی قابل تغییر بوده، قیمت ها به تومان میباشد در هنگام خرید دقت کنید.

7 . مقدار و نوع محصول خریداری شده قابل تغییر نیست در این مورد با پشتیبانی تماس نگیرید .

8 . فروشگاه نوین جم هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید افراد زیر ۱۸سال نمی پذیرد و برگشت وجه در صورتی امکان پذیر خواهد بود که سفارش تکمیل نشده باشد .

9 . مشتری موظف به ارائه اطلاعات تماس و همچنین تایید شماره موبایل ثبت نامی در سایت می باشد تا در صورت نیار کارشناسان فروش به راحتی بتوانن با شما تماس برقرار کنن .

10 . در صورت عدم توانایی و تامین به موقع محصول خریداری شده مشتری توسط فروشگاه ، فروشگاه موظف است مبلغ پرداختی را به مشتری برگشت دهد . (ارائه مدارک شناسایی صاحب کارت و همچنین عکس کارتی که با آن پول واریز شده الزامی میباشد. )

11 . در صورت در خواست مشتری برای لغو سفارش و برگشت پول قبل تکمیل سفارش ،مبلغ مورد نظر با کسر هزینه کارت به کارت و همچنین بعد 24 ساعت به حساب مشتری برگشت داده میشود . (ارائه مدارک شناسایی صاحب کارت و همچنین عکس کارتی که با آن پول واریز شده الزامی میباشد. )

12 . فحاشی و هر نوع بی احترامی یا استفاده الفاظ زشت و رکیک در نظرات سایت یا ارسال به پشتیبانی سایت و هر نوع حرف خارج از عرف و شرع، بی‌شک پیگرد قانونی خواهد داشت.

13 . هر گونه اقداماتی که منجر به تخریب اطلاعات، اختلال در وبسایت نوین جم،کاهش سرعت وبسایت، حمله های اسپم و یا سو استفاده از باگ های احتمالی به وجود آمده و همچنین انتشار آموزش یا اطلاع رسانی در مورد باگ یا هر مورد نفوذ در قسمت فروشگاه نوین جم شود تخلف محسوب میشود و پیگرد قانونی دارد ، و شخص متخلف باید خسارت های مالی به وجود آمده را جبران کند .

             -هدف ما رضایت شماست-
 • تمامی قوانین وبسایت تنها برای ارائیه خدمات هر جه بهتر در زمینه خرید سی پی کلاف دیوتی موبایل، جم و سایر پول های داخل بازی میباشد .

-لطفا قبل از ثبت سفارش خرید قوانین فروشگاه نوین جم و شرایط مورد نیاز مربوط به محصول مورد نظر مطالعه شود .

با تشکر تیم نوین جم