Call Of Duty, آموزش بازی های موبایلی

معرفی بازی و 6 بخش کالاف دیوتی موبایل

loadout-Battle Royal

امروز نیز با بحث بسیار مهم معرفی بازی و 6 بخش کالاف دیوتی موبایل همچون loudout، پرک ها و مهارت ها در خدمت شما هستیم، امیدواریم لذت ببرید.

بازی کال آف دیوتی موبایل در سبک اکشن یا همان شوتر اول شخص در سال 2019 میلادی برای گوشی های هوشمند اندروید و آی او اس منتشر شد که نتیجه ی همکاری شرکت تیسنت گیمز (tencent games) و اکتیویژن (Activision) می باشد که توانسته تعدادی زیادی از علاقه مندان به این سبک بازی را مجذوب خود کنند.

شخصیت‌ها و محیط کالاف دیوتی موبایل همان شخصیت‌ها و محیط‌های معروف مجموعه کال اف دیوتی است. این بازی دارای سه حالت چندنفره آنلاین، بتل رویال است.

حالت چندنفره آنلاین کالاف دیوتی موبایل (Multiplayer) :

Forntline : در این بخش به مبارزه با تیم مقابل می‌روید و تیمی که زودتر به امتیاز مشخص شده برسد برنده می‌شود. پس از هر بار مردن در محل مشخص شده‌ای از نقشه به بازی کالاف دیوتی موبایل برمی‌گردید.

Team Deathmatch :در این بخش کالاف دیوتی موبایل به مبارزه با تیم مقابل می‌روید و تیمی زودتر به امتیاز مشخص شده برسد برنده می‌شود.

Domination :در این بخش یک محل مشخص را می‌گیرید و در طول زمان آن را در مقابل تیم مقابل حفظ می‌کنید.

Search & Destroy :در این حالت یکی از تیم‌ها باید بمب را کار بگذارد و تیم دیگر مانع انفجار بمب شود. البته اگر یک تیم موفق به کشتن تمام بازیکنان تیم حریف شود نیز در بازی پیروز خواهد شد.

Free for all : در این حالت مبارزه تیمی مفهومی ندارد و هر بازیکنی که بتواند به امتیاز مورد نظر برسد بازی پایان می یابد ،3 نفر اول جزو برنده ها هستند .

Gunfight :در این حالت ترکیب اسلحه ها در هر 2 دست عوض میشود،با انهدام تیم مقابل و یا گرفتن منطقه یا شی میتوانید برنده شوید .

Kill confirmed : جمع کردن Dogtag های دشمن به معنای تایید امتیاز کشتن و همچنین جمع کردن Dogtag های یار خودی به معنای تایید نشدن امتیاز کشتن دشمن میباشد.

حالت های بالا در مجموعه نقشه های محبوب و معروف کالاف دیوتی موبایل از جمله (Nuketown Russia,CrossFire,Haijacked,Crash,Shoot House,Gulag,Shipment و …) میتوانید انتخاب و بازی کنید.

معرفی بازی و بخش های کالاف دیوتی موبایل
معرفی بازی و بخش های کالاف دیوتی موبایل

در این بخش میتوانید بیشتر با معرفی بازی و 6 بخش کالاف دیوتی موبایل همچون loadout، loadout-Battle Royal و … آشنا شوید.

قسمت loadout

loadout
loadout

شما می توانید در قسمت loadout بخش مولتی پلیر قبل از بازی نوع اسلحه های خود را انتخاب و حتی ان را ارتقا و شخصی سازی کنید،در همین بخش امکان انتخاب سایر قابلیت ها نیز از جمله انتخاب شخصیت،پرک،سلاح دوم،اوپریتور اسکیل،و لوازم مرگبار و تاکتیکی وجود دارد.

قسمت loadout-Battle Royal

loadout-Battle Royal
loadout-Battle Royal

همانند بخش مولتی پلیر امکاناتی نظیر شخصی سازی اسلحه ها ، انتخاب شخصیت، انتخاب کلاس بتل رویال ،انتخاب پوشش اسلحه ها یا ماشین ها و همین طور آیتم ها و … وجود دارد.

پرک ها در کالاف دیوتی موبایل

پرک ها در کالاف دیوتی موبایل
پرک ها در کالاف دیوتی موبایل

قسمت مهم و کار بردی دیگر بازی بخش Perkها است. این قابلیت‌ها که با افزایش سطح یکی یکی برای شما فعال می‌شود در سه گروه عمده تقسیم می‌شوند و هر کدام ویژگی خاصی را به شما اضافه می‌کند که باتوجه‌به سلاح و نوع بازی کالاف دیوتی موبایل می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. مثلاٌ برای لایه تک تیرانداز خود می‌توانید پِرک‌هایی که شلیک شما را بی‌صدا می‌کنند یا شما را از دید رادارها خارج می‌کنند، انتخاب کنید یا اگر به‌دنبال نبرد نزدیک هستید و می‌خواهید به دشمن نزدیک شوید، قابلیت‌های مربوط‌ به افزایش مقاومت دربرابر انفجار یا حرکت بی‌صدا را فعال کنید.

مهارت های کاراکتر در کالاف دیوتی موبایل

مهارت های کاراکتر در کالاف دیوتی موبایل
مهارت های کاراکتر در کالاف دیوتی موبایل

مهارت کاراکتر یا همان Operator Skill سلاح‌های قدرتمند و کاربردی هستند که در قسمت چند نفره بازی کالاف دیوتی موبایل قرار دارند. این سلاح‌ها در طول مسابقه و با گذر زمان برای شما فعال می‌شوند. این سلاح‌ها در ابتدای بازی کالاف دیوتی موبایل قفل هستند و با افزایش سطح شما در بازی کالاف دیوتی موبایل برای شما فعال می‌شوند. تعداد این سلاح‌ها در حال حاضر 15 عدد است که شما پیش از شروع مسابقه باید یکی از این سلاح‌ها را در قسمت Layout برای خود انتخاب کنید.

بخش Scorestreaks

سلاح‌ها و ابزارهایی هستند که هرکدام به امتیاز مشخصی برای فعال شدن نیاز دارند. این امتیازها با کشتن دشمنانتان در بازی کالاف دیوتی موبایل به‌ دست می‌آیند. تعداد این سلاح‌ها 17 عدد است و شما در هر مسابقه تنها می‌توانید سه عدد از آن‌ها را با خود ببرید.

بتل رویال (Battle Royal)

بتل رویال کالاف دیوتی موبایل داری حالت‌های انفرادی و تکی است. در این قسمت 100 بازیکن توسط هواپیما روی نقشه رها می‌شوند و باید با جستجو در محیط های مختلف تفنگ و تجهیزات پیدا کنند. همچنین شما قبل از شروع بازی می بایست یک کلاس برای خود انتخاب کنید همچون : کلاس نینجا ، کلاس پزشکی، کلاس هکر و …
در نهایت آخرین فرد یا گروهی که زنده بماند برنده است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *