Call Of Duty, آموزش بازی های موبایلی

خرید بتل پس کالاف دیوتی از فروشگاه نوین جم

خرید بتل پس کالاف دیوتی

خرید بتل پس کالاف دیوتی برای بدست آوردن جوایز پریمیوم پس (Premium Pass) بازی می باشد. این جوایز برای شخصی سازی کاراکتر بازی کاربردی است. از این رو آفر بتل پس در فروشگاه نوین جم، همچون سایر امتیازها، جم، الماس، سی پی و آپشن های بازی های مختلف ارائه می گردد.

آفر بتل پس کالاف دیتوتی
آفر بتل پس کالاف دیتوتی

خرید بتل پس کالاف دیوتی | آفر بتل پس

طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل (Call Of Duty: Mobile) خریداران بتل پس می باشند. شرکت سازنده بتل پس کالاف دیوتی موبایل، اکتیویژن (Activision) نام دارد. که شروع هر فصل کالاف دیوتی موبایل، 50 ردیف جایزه جدید برای کاربران دارد. در رقابت‌های بتل پس، با بدست آوردن امتیازاتی می‌توان یک ردیف جایزه را باز نمود. که با این جوایز شخصی سازی کاراکتر بازی میسر می گردد. باز کردن هر ردیف جایزه، یک اپیک باکس هم دارد. که اپیک باکس شامل چند جایزه دیگر می‌شود. اما بعضی از جایزها به پریمیوم پس (Premium Pass) نیازمند هستند. حالا کاربر با خرید بتل پس کالاف دیوتی این جایزها را به دست می آورد.

تاریخ انقضا بتل پس کالاف دیوتی

نکته مهمی که باید به آن توجه نمود؛ تاریخ انقضا بتل پس می باشد. گفتیم بتل پس‌ها با شروع هر فصل در اختیار کاربر قرار می گیرند. اعتبار پریمیوم پس با زمان شروع و پایان فصل‌ها تنظیم می گردد. پس در خرید بتل پس کالاف دیوتی بایستی به تاریخ پایان فصل بازی دقت شود. که هر پریمیوم پس بین 1 تا 30 روز اعتبار دارد. جهت افزایش لول، خرید بتل پس کالاف دیوتی را در ابتدای فصل توصیه می کنیم.

خرید بتل پس کالاف دیوتی
خرید بتل پس کالاف دیوتی

انواع آفر بتل پس کالاف دیوتی در نوین جم

خرید جم، پول بازی، همه آیتم ها و آفرهای درون بازی را از فروشگاه آنلاین نوین جم تجربه نمایید. نوین جم با سابقه ای درخشان در این مزینه شناخته شده است. کارشناس فروش و پشتیبانی نوین جم پاسخگوی کاربران سایت هستند. انواع آفر بتل پس کالاف دیوتی در نوین جم عرضه می شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *