clash royal, کلش رویال

خرید جم کلش رویال clash royal

خرید جم کلش رویال clash royal

خرید جم کلش رویال Clash Royale با قیمت مناسب و سریعترین زمان واریز به موارد گوناگونی وابسته است. من جمله حجم بسته، سایت فروشنده و قیمت ارز را می توان عنوان نمود. فروش جم و امتیاز بازی توسط نوین جم با قیمتی مناسب و پشتیبانی خوب در اختیار کاربران قرار می گیرد.

خرید جم کلش رویال clash royal

بازی کلش رویال clash royale

بازی Clash Royale (کلش رویال) جهارمین بازی تولید شده SuperCell، سال 2015 برای پلتفرم اندروید و ios معرفی گردید. بازی پر فروش Clash Royale سبک استراتژیک داشته و گیمرهای زیادی را جذب نموده است.

در نبردهای کلش رویال با کارت های بازی، می بایستی با حریف مبارزه نمود. نهایتا قلعه حریف از بین رفته و پادشاه رقیب سرنگون شود. سپس هر 3 تاج یا در صورت سرنگونی شاهدخت 1 تاج دریافت می گردد. در نتیجه می توان صندوق نهایی را به دست آورد. با پیشرفت بازی به مرور 28 کارت در اختیار بازیکن قرار می گیرد. که در هر نبرد انتخاب 8 کار میسر می باشد. هشت کارت در عرشه، که هر یک چهار با به شکل تصادفی پیشنهاد می گردند. شانس برد بازی به نحوه کاربرد این کارت ها بستگی دارد. حین مبارزه داشتن استراژی صحیح و استفاده از سربازان دفاعی، جادو و کارت های بازی برای حفظ قلعه خود الزامی است.

مثل کلش آف کلنز که این بازی نیز توسط سوپر سل تولید شده، در کلش رویال هم می توان یک کل ساخت. که با دوستان در کلن، می توان کارت های بازی را به اشتراک گذاشت. مبارزه با اعضای دیگر کلن ها و ارتقای استراتژی ها از مزایای دیگر ایجاد کلن می باشد.

جم کلش رویال چیست؟

جم کلش رویال یک میانبر بوده که به بازی شما سرعت می دهد. یعنی مدت زمانی که لازم است برای فعال شدن یک کارت در میدان نبرد سپری شود را، از بین خواهد برد. که به بهبود روند بازی، خرید کارت ها، ارتقاء آن ها به سطح بالاتر و برنده شدن کمک خواهد نمود.

خرید جم کلش رویال clash royal از نوین جم

بازی کلش رویال رایگان است. برای پیشرفت سریع و خرید آیتم های بازی، امکان خرید درون برنامه وجود دارد. از قیبل:

  • خرید جم کلش رویال clash royal
  • خرید رویال بلیت کلش رویال
  • برخی آفرهای روزانه بازی
  • ….

خرید دلاری مستقیم از داخل بازی کلش رویال clash royal برای کاربران ایران به راحتی میسر نیست. اما علامندان می توانند، خرید جم کلش رویال clash royal را از فروشگاه نوین جم تجربه نمایید. پس از ثبت اطلاعات اکانت و تکمیل خرید در سریع ترین زمان ممکن سفارش کاربر انجام خواهد گرفت. همچنین امکان مشاره با سایت پشتیبانی نوین جم فراهم می باشد.

خرید جم کلش رویال ارزان

مزایای خرید جم کلش رویال

آپدیت سریع لول نیروهای بازی با خرید جم کلش رویال به 3 روش:

روش اول باز کردن سریع تر صندوق ها

برای باز شدن صندوق های کارت های بازی مدت زمانی لازم است که سپری شود. این زمان بین 3 ساعت تا 24 ساعت می باشد. اما قبلا هم گفتیم خرید جم کلش رویال یک میانبر آنی محسوب می شود.

روش دوم شرکت در تورنومنت ها

برای ورود و شرکت در تورنومنت ها و مسابقات نیاز به خرج تعدادی جم می باشد. قاعدتا در صورت جز نفرات برتر تورنومنت شدن، جوایز زیادی نصیب بازیکن خواهد شد. در نتیجه سریع تر به لول ماکزیمم هر کارت که 13 می باشد؛ خواهد رسید.

روش سوم تبدیل جم ها به سکه

تبدیل کارت های بدست آمده از صندوق ها به آپدیت مورد نیاز برای نیروها، به سکه نیاز است. با هر بار برد در مسابقه تعدادی کمی سکه به بازیکن داده می‌شود. برای جمع آوری 100 هزار سکه حدودا نیاز به 2 هفته بازی می باشد! با خرید جم کلش رویال و تبدیل آن به سکه سریع تر به نتیجه خواهید رسید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *